Friday Foodspiration

31.10.14


BU-BU-BU!!! Ak ste podľahli nátlaku, všadeprítomným tekviciam alebo možnosti prezliecť sa za sexy sestričku, alebo sexy servírku, alebo sexy bosorku, alebo sexy kombajnistku, tak sa už iste chystáte na nejakú Helouvínsku party. Ja dnes trávim deň v Nitre, kde sa koná Piatok Tekvicového (ak ste niekde naokolo, dobehnite ;)), takže ma dnes tiež neminie oranžový duch tohto "sviatku". Ale keďže som šikovnica a mám diplom z plánovania, neostali ste bez piatkového článku! No nie som úžasná? (to je len básnická otázka :D)

1. Tak na začiatok tu máme jesenný crumble, ktorý šokujúco neobsahuje jablká (a ani tekvicu, ktorú ja osobne nechcem vidieť aspoň 525 600 minút - počítajte). 
2. Ďalej tu máme takú moju novú obsesiu - St(v)ory z kuchyne. Len tak ilustračne vám sem dávam ich čokoládovo-amarettový puding. Ale varujem vás, pri prezeraní ich stránky sa nebezpečne hromadia sliny v dutine ústnej a žalúdok začne spievať sonáty. Takže si predtým, ako k nim pôjdete foodporniť, dajte aspoň rožok s maslom. 
3. Nedalo mi to... Ja viem, že to je nechutný kapitalistický sviatok vymyslený marketingovými oddeleniami obchodných reťazcov. A tiež viem, že tie chúdence deti, čo chodia "Trick-or-Treatovať" majú potom plno sladkostí (na 10 minút) a pokazené zuby a boľavé brušká (na dlhóóó). Ale keď tie prsty od Angie bakes sú také strašidelné! Robíte dnes párty? Schválne, vydeste niekoho takým ledabolo pohodeným prstom a potom ho škodoradostne schrúmte.
4. Ak ste skôr na slané, pripravte si tematické halloweenske mini pizze. Ich výroba môže byť sranda, hlavne ak k nej privoláte aj mini pomocníkov - deťúrence. 

5. POZOR, POZOR!!! Hlásenie! FoodCult bol spustený! Už som to tu niekoľkokrát spomínala, ale pre tých v zadných radoch ešte raz opakujem. Ľudia! Je to zadarmo, nič to nestojí! Stiahnete si appku do mobilu, jete v podnikoch, vysedávate na kávičkách a zbierate FoodCoiny. Velice jednoduchá vec. Tak ak ešte nemáte FoodCult účet, bežte sa zaregistrovať sem: Registrácia Foodcult.

1 komentár

  1. Stvory z Kuchyne1. novembra 2014, 5:11

    Wueeeeeeeeej :) Sme sa nasli v mega Friday Foodspiration.. :)
    Vrelo prevrelo dakujeme!! :) Si super truper, ideme to oslavit Pavlovkou! :)
    Juch! :)

    OdpovedaťOdstrániť

BACK TO TOP
Just Dare to Cook © - DESIGNED BY SMUK THINGS